Blog

Rzuć wyzwanie - scenariusz grupowy

Nie wiesz, co zrobić z wolnym weekendem? Chcesz zrobić coś oryginalnego? Mamy dla ciebie propozycję – rzuć wyzwanie. Scenariusz grupowy czy indywidualny? W przestrzeni miejskiej czy wśród natury?

30.11.2015

Wyzwania na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski wcale nie musi być wieczorem. Przecież można bawić się przez cały dzień, a nawet cały weekend. A skoro tak, to trzeba wymyślić jakiś odjechany plan, na przykład wyzwania na wieczór kawalerski. Oczywiście im bardziej oryginalne tym lepiej.

29.11.2015

Interakcje z otoczeniem w aplikacji mobilnej

Powszechnie przyjęło się, że nowoczesna technologia, która materializuje się w postaci wszechobecnych smartfonów, iPhonów, tabletów czy iPadów sprawia, że ludzie separują się, zamykają w niewidzialnej bańce w miejscach publicznych – na przystankach, w pociągach, w kolejce do stoiska z nabiałem. Czy interakcje z otoczeniem w aplikacji mobilnej są możliwe?

28.11.2015

Rzuć wyzwanie na smartfonie

Rzuć wyzwanie na smartfonie

27.11.2015

Rzucanie sportowych wyzwań

Dlaczego rzucanie sportowych wyzwań może sprawić, że twój organizm będzie dłużej młody? Nie od dziś wiadomo, że aktywność fizyczna przedłuża zdrowie, a tym samym życie. Naukowcy wciąż badają zależności między zażywaniem ruchu a kondycją komórek. Wyniki są zaskakujące.

26.11.2015

Szukanie skarbu przy użyciu gps

Szukanie skarbu przy użyciu gps

25.11.2015

Rzuć wyzwanie w realu

Spędzanie coraz większej ilości czasu w internecie jest ogromnie kuszące, bo przecież jest tu wszystko – wszelkie potrzebne informacje, rozrywka (gry, portale społecznościowe, muzyka, filmy) a także strony, dzięki którym można wiele rzeczy załatwić (sprawy bankowe, urzędowe). Czy nie za dużo internetu w naszym życiu? Chcesz się od niego trochę oderwać? Rzuć wyzwanie w realu.

24.11.2015

Rzucanie wyzwania przygodzie

Podróż do Gruzji za mniej niż 300 złotych? To możliwe. Wystarczy znaleźć tanie loty do tego przepięknego kraju, gdzie górskie widoki zapierają dech w piersiach. To się dopiero nazywa rzucanie wyzwania przygodzie.

23.11.2015

Rzuć wyzwanie na windows

Jeśli lubisz piesze wędrówki w otoczeniu pięknej polskiej przyrody to koniecznie rzuć wyzwanie na windows. Jak? Ściągnij aplikację i sam wymyśl scenariusz. Nie wierzysz? Spróbuj!

22.11.2015

Rzuć wyzwanie – gra miejska

Rzuć wyzwanie – gra miejska

21.11.2015