Aplikacja do rzucania sobie wyzwań

28.12.2015

Beyonce, Jessica Alba, Julia Roberts a nawet Alessandra Ambrosio (aniołek Victoria’s Secret) – one też nie są idealne, chociaż mogłoby się wydawać, że właśnie tak jest. Na ich korzyść działa np. Photoshop. A jeśli ty chcesz wyglądać choćby w połowie tak dobrze jak one zacznij dbać o siebie – ćwicz, zmień sposób odżywiania, pielęgnuj ciało. Pomoże ci w tym aplikacja do rzucania sobie wyzwań.


Regularne ćwiczeniaTo podstawa. Praca siedząca lub stojąca nie wpływają dobrze na krążenie, a to jedna z przyczyn powstawania dodatkowych cellulitu i dodatkowych wałeczków tłuszczu w najmniej odpowiednich miejscach. Znajdź coś, co ci się będzie podobać – pływanie, jazda na rowerze, bieganie, pilates lub bardzo ostatnio modny cross-fit.


 

Zdrowe odżywianieChyba nie trzeba wspominać o odrzuceniu fast-foodów, tłustych potraw, słodyczy i gazowanych napojów. Jedz dużo warzyw, kasz, chudego mięsa i ryb, pij dużo wody. Sól zastąp ziołami i przyprawami korzennymi, które wspomagają trawienie. Jedz regularnie i w małych porcjach.


 

Pielęgnacja ciałaZwalczenie cellulitu nie jest łatwe, ale jeśli połączymy sport ze zdrową dietą i odpowiednimi zabiegami mamy szansę na sukces. Jeśli możesz pozwolić sobie na profesjonalne zabiegi w gabinecie kosmetycznym to świetnie. Natomiast jeśli twój budżet tego nie wytrzyma, musisz skorzystać z kosmetyków dostępnych w aptekach i drogeriach. Pamiętaj o wykonywaniu masażu podczas kąpieli, np. szorstką gąbką lub rękawicą do masażu, okrężnymi ruchami.