Blog

Wyzwanie z apką – odwiedź polskie parki narodowe

Jeśli lubisz wycieczki – górskie, leśne, nadmorskie i nadrzeczne – to koniecznie odwiedź polskie parki narodowe. Znajdziesz w nich zadziwiająco duże zróżnicowanie pod względem fauny, flory oraz ukształtowania terenu i architektury.

30.12.2015

Rzucanie sportowego wyzwania

Wbrew pozorom, rzucanie sportowego wyzwania ma sens, i to znacznie większy niż ci się wydaje, bo nie chodzi tylko o rywalizowanie z innymi graczami. Uprawianie sportu ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia. A jeśli nie chce ci się czytać o pozytywnych jego skutkach, to przeczytaj, co dzieje się, jeśli przestajesz się ruszać.

29.12.2015

Aplikacja do rzucania sobie wyzwań

Beyonce, Jessica Alba, Julia Roberts a nawet Alessandra Ambrosio (aniołek Victoria’s Secret) – one też nie są idealne, chociaż mogłoby się wydawać, że właśnie tak jest. Na ich korzyść działa np. Photoshop. A jeśli ty chcesz wyglądać choćby w połowie tak dobrze jak one zacznij dbać o siebie – ćwicz, zmień sposób odżywiania, pielęgnuj ciało. Pomoże ci w tym aplikacja do rzucania sobie wyzwań.

28.12.2015

Interakcja z otoczeniem - aplikacja mobilna

Interakcja z otoczeniem - aplikacja mobilna

27.12.2015

Scenariusz grupowy rzuć wyzwanie

Jeśli nie interesuje cię rywalizacja indywidualna stwórz scenariusz grupowy „rzuć wyzwanie”. To nic, że jeszcze nie masz pomysłu. My podpowiadamy.

26.12.2015

Rzuć sobie wyzwanie w aplikacji

Nowy Rok tuz tuż. Prawie każdy składa sobie jakieś postanowienie – będę chodzić na siłownię, zacznę biegać, zdrowo się odżywiać albo pójdę na kurs angielskiego. Jak wytrwać w noworocznym postanowieniu?

25.12.2015

Podejmij wyzwanie - scenariusz indywidualny

Podejmij wyzwanie - scenariusz indywidualny

24.12.2015

Rywalizacja między graczami w aplikacji

Współzawodnictwo to coś co lubią prawdziwi faceci, nie ważne jakiej dziedziny życia dotyczy – pracy, sportu, hobby, życia osobistego. Ale czy wiesz, że rywalizacja między graczami w aplikacji też jest możliwa?

23.12.2015

Smartfonowe wyzwania

Kreatywność, energiczność, indywidualizm, entuzjazm – tym charakteryzują się smartfonowe wyzwania.

22.12.2015

Rzucanie wyzwań terenowych

Na czym polega rzucanie wyzwań terenowych? Na dobrej zabawie, ale nie tylko. Tego rodzaju wyzwania to także możliwość poznania nowych miejsc, własnych możliwości oraz nowych ludzi.

21.12.2015